Новини
СЕСИЯ на БЛАГОВЕЩЕНИЕ
Днес, 25.03.2026г., в зала № 1 на общината се проведе редовната за месец март общинска сесия. Присъстваха 15 от общо 17 общински съветници, двамата заместник мета г-ж Чобанова и г-н Гърков, администрация, кметове на села, кметски наместници, медии и граждани. В деня на Благовещение, сякаш в залата присъства за първи път добронамереност, смирение и продуктивност в симбиоза. Може би за това помогна отсъствието на кмета на общината г-н Кичев, или общинския съветник Г.Атанасов. Със сигурност продължилата само един учебен час сесия, се дължи на последното име. С това изложение приключваме дебюта/уводната част/.. Самото заседание с дневен ред от 22 точки, бе приет почти единодушно, включая и една предишна отпаднала в миналото заседание точка за теглене на заем от общината. Няма да се спираме на това недоразумение, което предизвика скандал дори в новините по националните медии и във фейсбук. Ако някой прояви допълнителен интерес може да ни пише или да разгледа изяви на кмета по регионална-национална телевизия. Действително точките от дневния ред минаваха с лекота , като по лента и се пакетираха с пълно болшенство. По съществените бяха отминалия конкурс за управител на МБАЛ Средец, който се спечели от сегашния управител д-р Росица Великова, за останалите точки ако ви интересуват или засягат лично може да изгледате записа на видео, както разбрахте няма да загубите много време, кратък е.
От Екипа на SOS Средец, Ви желаем приятен християнски празник....както времето навън.
Дата: 25.03.2026 г.
видяно 148420 пъти
назад
Коментари
По-голям ИДИОТ кмет на Средец не е имало и не ще има никога повече. Той е първото опровержение на поговорката: "Никога не казвай никога."
Реалист
Абсолютно подкрепям Грудовеца! Време е за нови хора в управлението- млади, можещи и най вече местни. Които живеат в общината. Гастрольори /Бъчваров, Гошо Атанасов и прочие/ за заплатка не ни трябват!
Грудовеца
Първите двама големи са за изхвърляне(цъци и лале)на бунището, а третият няма място тук (в София), идва за 12 часа и метла...
Реалист
Уж призоваха към смирение Цъцаров и Бъчваров, но не пропуснаха да захапят Кичев! Не беше баш по християнски поведението им. И то към човек, който липсва в залата. И хубаво, че го нямаше! Че като му знаем огромното его и невъздържаност на кмета, щеше пак да има лични нападки и караници! Ейййййй, как не разбраха и той, и съветниците, че сесиите се правят за вземане на решения в полза на гражданите! А не са арена за избиване на комплекси и за изява на собственото им его!!!
Грудовеца
Имало Господ ,че това изчадие на ада не беше на сесията, всичко беше окей, чао лаленце!!!
сфери часовника
Още година и половина и край на любовта към кмета.Той минава на ръчна, а езичниците се прехвърлят на следващия.Там има хора с опит от години.Много кметове са затрили с език.
Политически шамар
удариха Цъцаров и Бъчваров на Кичев. Кичев много надъхан у фрйса ама страха го обзе и на сесията не се яви!!!!!!!!
Факт
Колко не ни липсва, неговата липса! (не на Гошко)
