Електронен журнал за публицистика, сатира и обзор

Обзор


КАКВО Е БЕЗИЗХОДИЦА ?

Безизходица е, когато стоиш на гроба на любимия човек и осъзнаваш, че това не е страшен сън, не е нечия глупава шега и че ти ще продължиш да живееш, но вече без твоя скъп човек.

Нищо не можеш да промениш.

Решението е взето свише.

Това е безизходица. Това е отчаяние.

 

А не вашите „нямам работа, зарязаха ме, нямам какво да облека, времето е лошо, парите не ми стигат…

 

 

Докато си жив, имаш милиони варианти и изход от всяка ситуация.

 

 

 

 

SOS Средец

 

 

 

 

 

Дата: 02.09.2025 г.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



видяно 147994 пъти
назад

Коментари


Ако желаете да напишете коментар, попълнете полетата



Име
Коментар
Въведете кода


видяно по ип 11698 пъти