Електронен журнал за публицистика, сатира и обзор
Обзор
КАКВО Е БЕЗИЗХОДИЦА ?
Безизходица е, когато стоиш на гроба на любимия човек и осъзнаваш, че това не е страшен сън, не е нечия глупава шега и че ти ще продължиш да живееш, но вече без твоя скъп човек.
Нищо не можеш да промениш.
Решението е взето свише.
Това е безизходица. Това е отчаяние.
А не вашите „нямам работа, зарязаха ме, нямам какво да облека, времето е лошо, парите не ми стигат…
Докато си жив, имаш милиони варианти и изход от всяка ситуация.
SOS Средец
Дата: 02.09.2025 г.
видяно 147994 пъти
назад
